Най Добрия Cs Клан!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най Добрия Cs Клан!

Форумът се вижда най-добре през Mozilla Firefox
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
------- Нов Цс КлАн - '|db| -------
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар
Top posters
MasTersBG
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
LigLio0
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
SK|SpawN
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
bAuUu
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
BaKuGan.
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
Krismasa.Afk
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
hS*Im NoT PrO
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
alexandar10
Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_barПомощ за вашият сайт и сървър  Icon_voting_bar 
Моето IP
Моето IP
IP

 

 Помощ за вашият сайт и сървър

Go down 
АвторСъобщение
BaKuGan.

BaKuGan.


Брой мнения : 2
Join date : 16.06.2015
Age : 30
Местожителство : София

Помощ за вашият сайт и сървър  Empty
ПисанеЗаглавие: Помощ за вашият сайт и сървър    Помощ за вашият сайт и сървър  Icon_minitimeВто Юни 16, 2015 2:32 pm

Здравейте аз искам да ви помогна за всичко в сайта защото както гледам че толкова много неща като мене не знаете как да се справите по форуми и страници на лични акенти нека да ме одобрите по добрата ви тема да ми дадете флагове на сайта да съм админ по сайта аз ще ви загрижа сайта много хубаво и много ясно се разбирам с такива трудни неща аз мога да ви помогна за Google+ Facebook+ Youtube+ Downland тези неща знам как се поставят над всякъде вие можете да попишете сайта на  Google за да ви излезе но от другите страници няма да можете да знаете как се получава тези неща свържете се с мене на скиап: invalid.by.admin или на фейсбук: Harvey Nvm. Уведомявам ви с моята помощ за всяка стъпка
Върнете се в началото Go down
http://nfl5.liberte.tv/
 
Помощ за вашият сайт и сървър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най Добрия Cs Клан! :: Главни теми :: Информация-
Идете на: